Надзвичайні події - В Україні

grominfo.eu

Зеленський назвав причини спалахів коронавірусу в Україні

23 вересня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии За словами президента України Володимира Зеленського, причиною зростання кількості заражень коронавірусом в Україні є те, що люди втомилися від загрози COVID-19, карантину та постійної емоційної напруги.

Таку думку він висловив у інтерв'ю словацькому економічному виданню Hospodárske noviny напередодні офіційного візиту до Словаччини.

Після проведення місцевих виборів в Україні не буде спалаху захворюваності на COVID-19

23 вересня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Голова Держспоживслужби Києва Олег Рубан зазначив, що до спалаху призводить тривале спілкування в організованих колективах, і на виборах такого не буде.

"Вибори - це той захід, де спалаху не буде. Тому що до спалаху призводить тривале спілкування в організованих колективах, понад 15 осіб. На виборах такого спілкування немає", - зазначив Рубан.

В Україні підтвердили майже 3,5 тисячі випадків коронавірусу

23 вересня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии В Україні за добу підтвердили коронавірус у 3497 осіб. З початку пандемії в країні виявили вже 184 734 випадку COVID-19.

Про це свідчать дані Ради національної безпеки і оборони України.

В Україні рекордна кількість видужалих від COVID

22 вересня 2020

 Новини та події в Україні та за кордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології За минулу добу в Україні підтвердили 2 884 випадків коронавируса. А одужали 1 717 осіб, що є новим рекордом. Про це у вівторок, 22 вересня, свідчать дані карти РНБО.

Всього з початку пандемії захворіли вже 181 237 чоловік.

В Україні підтвердили 2675 випадків коронавірусу за добу

21 вересня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии В Україні за минулу добу, 20 вересня, підтвердили 2675 випадків коронавірусу. Найбільше випадків у Києві, Харківській та Львівській областях.

Про це свідчать дані Ради національної безпеки і оборони.

В Україні підтвердили майже 3 тис. нових випадків коронавірусу

20 вересня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Найбільше інфікованих виявили у Харківській області, смертей - на Донеччині.

В Україні впродовж 19 вересня коронавірус виявили у 2966 осіб, одужали - 758. Про це свідчать дані системи моніторингу РНБО.

Найбільше нових випадків інфікування підтвердили у Харківській області (424) та Києві (343).

В Україні за добу підтвердили 3240 нових випадків COVID-19

19 вересня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии За останню добу в Україні підтвердили 3240 нових випадків коронавірусної хвороби. Найбільше нових заражень в Тернопільській, Одеській, Львівській областях та Києві.

Про це свідчать дані Ради національної безпеки та оборони.

В Україні 3228 нових заражень коронавірусом

18 вересня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии В Україні добовий приріст зараження коронавірусом лишається на високому рівні, за добу заразились ще 3228 людей. Найбільше заражень в Харківській, Одеській та Тернопільській областях.

Такі дані наводить карта Ради національної безпеки та оборони.

В Україні за добу діагностували 3 584 нових випадки COVID-19

17 вересня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Всього з початку епідемії захворіли 166 244 особи.

В Україні за добу діагностували 3 584 нових випадки захворювання на коронавірус COVID-19.

Про це свідчать дані сайту Системи моніторингу поширення епідемії коронавируса Ради національної безпеки і оборони.

Україна оновила антирекорд смертності від COVID-19

16 вересня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии За останні 24 години найбільше хворих виявили в Тернопільській області, Києві, Одеській області та Харківській області.

В Україні за минулу добу виявили 2 958 нових випадків зараження коронавірусом COVID-19. Померли 76 осіб - це новий антирекорд, повідомляє Міністерство охорони здоров'я в середу, 16 вересня.

Біля Києва прорвало газопровід, який постачає газ до Європи

15 вересня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Біля населеного пункту Чабани (Київська область) прорвало газову трубу, яка качає газ до Європи. На місці працюють всі аварійні служби.

Джерело: "Інтерфакс" з посиланням на поліцію

В Україні майже три тисячі нових випадків COVID-19

15 вересня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Зараз на коронавірус хворіють понад 85,6 тисяч українців. За добу їхня кількість зросла на 1 585.

В Україні за минулу добу виявили 2 905 нових випадків зараження коронавірусом COVID-19. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я у вівторок, 15 вересня.

В Україні за добу 2462 нові випадки COVID-19. Загалом від початку епідемії захворіли 156 797 осіб

14 вересня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии В Україні станом на ранок понеділка, 14 вересня, зафіксовано 2462 нові випадки зараження. При цьому 33 раніше захворілих померли.

Про це свідчать дані, опубліковані на сайті Системи моніторингу поширення епідемії коронавірусу Ради національної безпеки і оборони, передає Цензор.НЕТ.

В Україні за добу підтвердили 2476 нових випадків коронавірусу

13 вересня 2020

 Новини та події в Україні та за кордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології В Україні за останню добу підтвердили 2476 нових випадків коронавірусної хвороби. Найбільше нових заражень в Києві, Тернопільській та Харківській областях.

Про це свідчать дані Ради національної безпеки та оборони, передає РБК-Україна.

В Україні новий рекорд смертності від коронавірусу

12 вересня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Зараз на коронавірус хворіють понад 80 тисяч українців. За останню добу їхня кількість зросла на 1 690.

В Україні за минулу добу виявили 3 103 нових випадки зараження коронавірусом COVID-19. Померли 72 людини - це новий антирекорд, повідомляє Міністерство охорони здоров'я в суботу, 12 вересня.

В Україні за добу рекордні 3 144 нові випадки COVID-19. Загалом з початку епідемії захворіли 148 756 осіб

11 вересня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии В Україні станом на ранок п'ятниці, 11 вересня, зафіксовані 3 144 нові випадки зараження. Це найвищий показник добової захворюваності в Україні з початку пандемії. При цьому 53 раніше хворих померли.

Про це свідчать дані, опубліковані на сайті Системи моніторингу поширення епідемії коронавірусу Ради національної безпеки і оборони, передає Цензор.НЕТ.

В Україні 2582 нові випадки захворювання на коронавірус

10 вересня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии В Україні зафіксували 2582 нові випадки захворювання на коронавірус.

Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров'я.