Українська збірна здобула ще три медалі на Паралімпіаді-2018

Понеділок, 12 березня 2018 09:03
E-mail Друк PDF
Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології У третій день XII Паралімпійських ігор у Пхьончхані українці завоювали три нагороди: 1 "золото", 1 "срібло" і 1 "бронзу".

Про це свідчать дані на сайті змагань, передає УП.

Ігор Рептюх виграв золоту медаль у лижній гонці вільним стилем на 20 кілометрів (стоячи). Ще один український спортсмен Сергій Романюк фінішував сьомим.

Для Рептюха це вже друга нагорода у Пхенчхані - раніше він став третім у біатлонних перегонах на 7,5 км.

Оксана Шишкова завоювала "срібло" у лижних гонках на відстань 15 кілометрів (з вадами зору). Ольга Прилуцька у цій дисципліні фінішувала шостою.

Раніше Шишкова посіла друге місце у біатлонному спринті.

На дистанції 15 кілометрів (стоячи) бронзовою призеркою стала Людмила Ляшенко. Юлія Батенкова-Бауман - четверта, Богдана Конашук - восьма.

Перед цим Ляшенко фінішувала третьою у біатлоні (6 км).

Загалом українці вже здобули 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі.

Після третього дня змагань Україна посідає 3 місце у медальному заліку.
Tags:     ПАРАЛІМПІАДА      СПОРТ

• 06-09-19 -
    Олімпіада-2020: близько 17 тисяч осіб подали заявки на участь в етапі естафети олімпійського вогню

• 18-08-19 -
    Стало відомо ім'я нового чемпіона UFC у важкій вазі

• 26-07-19 -
    МОК дозволив збірній Росії виступити на Олімпіаді 2020 під національним прапором

• 09-07-19 -
    Україна переманила у Росії скандально відому спортсменку

• 01-07-19 -
    Україна увійшла в трійку найкращих країн на Європейських іграх: імена всіх призерів

• 30-06-19 -
    Кандидат від "Слуги народу" Жан Беленюк став чемпіоном Європейських ігор

• 23-06-19 -
    Олег Волков: Такої підготовки, як до Європейських ігор, у нас давно не було

• 21-06-19 -
    МОК позбавив два чемпіонати світу з боксу в Росії статусу ліцензійних на Олімпіаду