Політика - 13-й поверх

grominfo.eu

На порозі "громадянської" війни: як Банкова примушує до миру Конституційний суд

30 жовтня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии У Зеленського, здається, готові йти на силові рішення

Буря, яка піднялася після рішення Конституційного суду України (КСУ) визнати нелегітимними цілий ряд статей антикорупційного законодавства, була легко прогнозованою. Одним рішенням служителі Феміди створили Україні цілий ряд проблем на самих різних напрямках - від розвалу сотень справ в судах до кризи відносин із Заходом.

Слабкість бренду. Що чекає "Слугу народу" після місцевих виборів

27 жовтня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Досить скромний результат президентської партії "Слуга народу" на місцевих виборах став однією з головних післявиборчих тем для обговорення.

Про те, як самі "слуги" оцінюють свої показники на виборах, що стало їх причиною і до яких змін в політичному порядку денному це призведе – в матеріалі РБК-Україна.

Кабмін змінив голову митної служби України

23 жовтня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Кабмін змінив в.о. голови Державної митної служби. Андрій Павловський звільнений, а замість нього виконувати обов'язки керівника Держмитниці Євген Єнтіс.

Про це РБК-Україна повідомило джерело в Кабінеті міністрів.

Зеленський не виключає ротацій в Кабміні: "Найслабкіші підуть"

23 жовтня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии "Ми найближчим часом подивимося на результат разом із прем'єром".

Президент Володимир Зеленський заявив, що найближчим часом в Кабінеті міністрів можуть замінити деяких міністрів.

Про це він розповів в інтерв'ю чотирьом українським телеканалам, передає "Укрінформ".

Зеленський назвав мету всеукраїнського опитування

23 жовтня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Володимир Зеленський стверджує, що його цікавить думка людей, і вказує, що в його передвиборчій програмі був пункт про народовладдя.

Президент Володимир Зеленський через опитування в день місцевих виборів хоче дізнатися думку українців про п'ять ідей. Про це він заявив в інтерв'ю чотирьом каналам, повідомляє Україна 24 у четвер, 22 жовтня.

"Слуга народу" готова до "ситуативних союзів" на місцях після виборів

22 жовтня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии "Тому що наші кандидати в мери конкурують з конкретними результатами навіть не чинних глав міст чи громад - вони конкурують з результатами успішної реформи".

Кандидати в мери від "Слуги народу" від початку програвали чинним мерам українських міст на місцевих виборах.

Як "попередники": Зеленський дав інтерв’ю 4 каналам

22 жовтня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Президент Володимир Зеленський дав інтерв’ю чотирьом телеканалам, яке покажуть ввечері 22 жовтня.

Джерело: речник президента Юлія Мендель та медіаконсультант з ОПУ Михайло Подоляк у Facebook

"Слуга народу" йде ва-банк: як Зеленський намагається врятуватися від поразки на виборах

21 жовтня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Звернення до народу від Зеленського викликало двояке враження

20 жовтня Президент Володимир Зеленський виступив зі зверненням до народу України, в якому, по суті, підвів підсумки свого президентства в 2020 році. У майже годинній промові глава держави пройшовся по більшості больових точок: коронавірус, доля Криму і Донбасу, відсутність обіцяних посадок, розвиток української армії, кілька разів підколов попередника Петра Порошенка і так далі. Втім, про негатив Зеленський практично не згадував, намагаючись подавати всі в позитивному ключі.

Коронавірус, Донбас та аудит держави: про що говорив Зеленський в Раді

20 жовтня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Президент України Володимир Зеленський виступив у Верховній раді із традиційним посланням до парламенту. У ході виступу глава держави згадав про боротьбу з коронавірусом, ситуацію на Донбасі та в Криму, детальніше - у матеріалі РБК-Україна.

COVID-19 та карантин


Зеленский наголосив на важливості носити маски та заявив про низький рівень смертності від коронавірусу в Україні - 1,9%.

Рада ухвалила постанову про безкоштовні тести на ковід і створення гарячої лінії

20 жовтня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Документ передбачає створення Національного штабу протидії біологічним загрозам.

Верховна Рада України ухвалила постанову "Про заходи протидії поширенню коронавірусу та захисту всіх систем життєдіяльності країни від негативних наслідків пандемії та нових біологічних загроз".

Зеленський зустрівся з релігійними лідерами

20 жовтня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Президент обговорив з представниками українських релігійних організацій боротьбу з епідемією коронавірусу і закликав їх дотримуватися заходів карантину.

Президент Володимир Зеленський закликав представників Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій допомогти владі у протидії епідемії COVID-19. Таку заяву він зробив на зустрічі у своєму Офісі в понеділок, 19 жовтня.

Єрмак Зеленського

19 жовтня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Несистемний і конфліктний глава Офісу Президента несе головну відповідальність за поглиблюється криза управлінської вертикалі

Після дев'ятимісячного перебування Андрія Єрмака на посаді глави Офісу президента рейтинги президента Володимира Зеленського летять додолу зі швидкістю звуку, а його партія, яка всього рік тому взяла більшість місць в парламенті, за даними соцопитувань, може розраховувати на 16-17% голосів виборців.

В "Слузі Народу" хочуть проголосувати за закон про референдум до кінця 2020

19 жовтня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Фракція "Слуга народу" пообіцяла, що документ буде проголосований одним з перших.

Законопроєкт №3612 про народовладдя через всеукраїнський референдум, який подав президент України Володимир Зеленський, монобільшість ухвалить в другому читанні і в цілому до кінця 2020 року.

Опитування Зеленського: з‘явилися деталі про формат проведення

19 жовтня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Опитування будуть проводити волонтери в білих накидках з написом "5 питань від президента".

З'явилися нові деталі про формат проведення опитування президента України Володимира Зеленського у день виборів 25 жовтня.

Про це LB.ua стало відомо з власних джерел.

Венедіктова затвердила Стратегію розвитку прокуратури на 2021-2023 роки і презентує її в Раді

16 жовтня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Реалізувати її в Офісі генпрокурора планують за допомогою "нових прогресивних стандартів, інновацій та сучасних технологій".

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова затвердила Cтратегію розвитку прокуратури на 2021-2023 роки.

Опитування Зеленського: як Офіс президента втрачає зв’язок з реальністю

16 жовтня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Команді Зеленського абсолютно не цікава думка українців

Президент Володимир Зеленський своєю заявою про проведення "всенародного опитування" заінтригував як експертне середовище, так і суспільство. Хтось побачив у ньому лише піар президентської команди, а хтось - можливість для обговорення дійсно суспільно важливих тем. Але самі питання, які вже озвучені президентом, викликали подив у представників всіх політичних таборів. Тож, що не так з "опитуванням Зеленського"?

В Офісі президента озвучили всі 5 запитань від Зеленського

15 жовтня 2020

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии В Офісі Володимира Зеленського озвучили список питань, які увійдуть до Всеукраїнського опитування 25 жовтня – серед них питання щодо Донбасу, каннабісу і скорочення кількості народних депутатів.

Джерело: співрозмовник "Української правди" в Офісі президента